Üye Kayıt Üye Giriş

Cut The Rope: Experiments Ücretsiz


Cut The Rope: Experiments Ücretsiz


iPhone'da büyük beğeni toplayan sayılı oyundan biri olan Cut The Rope'un Experiments sürümü kısa süre için ücretsiz. Haberimizdeki linkten ulaşarak oyunun keyfini ücretsiz çıkarabilirsiniz.


App Store'da zaman zaman ücretli uygulamaların fiyatlarının çok düştüğünü, zaman zaman ise tamamen ücretsiz olduğunu görüyoruz. Yine o günlerden ve o kısa sürelerden birindeyiz. Cut The Rope adlı popüler oyunun Experimental adını taşıyan sürümü kısa süre için ücretsiz olarak App Store'dan edinilebiliyor.
 


Cut The Rope (ipi kes) adlı oyunun keyifli olmasını sağlayan unsurlardan biri oyunun kahramanı olan ne idüğü belli olmayan (ancak kurbağaya benzeyen) yaratık ve çizgi film tadındaki grafikleri.

Eğer daha önce bu bulmaca tadındaki keyifli oyunu oynamadıysanız 6 ana bölüme sıkıştırılmış 150 bölümlük oyun için hemen buraya tıklayın ve oyunu ücretsiz indirin.

Önemli not: Haberin yayına verildiği saat sonrası her an yeniden ücretlendirilebileceği için lütfen fiyatının eski haline dönüp dönmediğini kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER