Üye Kayıt Üye Giriş

İstanbul Sokaklarında Anlık Trafik Bilgisi


İstanbul Sokaklarında Anlık Trafik Bilgisi


Rusya'nın Google'a rakip arama motoru Yandex, trafik yoğunluğu haritasını İstanbul'un en kalabalık noktalarında açık hava ekranları üzerine taşıdı.


Yeni çözüm ile İstanbul'un en kalabalık noktalarında konumlandırılmış açık hava ekranları üzerinden artık şehrin trafik durumu ve genel trafik durumu derecesi görülebiliyor.

Taksim, Kadıköy Rıhtım Caddesi, Beşiktaş Meydanı, Mecidiyeköy Meydanı, Bakırköy Özgürlük Meydanı, Ataşehir Meydanı gibi İstanbul'un en kalabalık noktalarında ve meydanlarında, araç sürücüleri ve yayalar tarafından kolaylıkla görülebilecek noktalarda konumlandırılmış bulunan 12 büyük LED ekran, Yandex'in sağladığı gerçek zamanlı trafik bilgilerini yayınlamaya başladı.
 


Her bir ekranda, ekranın bulunduğu noktayla bağlantılı 3 adet önemli güzergahdaki ortalama trafik hızı ve şehir genelindeki ortalama trafik durumu derecesi gösteriliyor.

Yandex ve Outdoor TV ortaklığında hayata geçen proje sayesinde, trafik bilgileri tüm gün, her 2 dakikada bir 15 saniye boyunca görülebiliyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER