Üye Kayıt Üye Giriş

RedHack, Bu Sefer TSK'ya Saldırdı


RedHack, Bu Sefer TSK'ya Saldırdı


Halkçı söylemleri ile dikkat çeken ve son dönemde İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere pek çok resmi kurumu hedef alan RedHack, bu sefer de Türk Silahlı Kuvvetleri'ni hackledi.


Redhack adlı hack grubu, son zamanlarda özellikle İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in "Takla at görelim" açıklamasından sonra sıklaştırdığı siber saldırılarını arttırarak devam ettiriyor. Resmi kurumları hedef alan RedHack'in şimdiki hedefi ise Türk Silahlı Kuvvetleri oldu.


 

 


RedHack’ın yayınladığı dokümanda, T.C. Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2. Komando Tugay Komutanlığı bünyesinde pek çok evrak bulunuyor.

Keskin nişancılarından, muhabere elemanlarına kadar, tugayda görevli her askeri personelin, adreslerinden tutun, doğum yerlerine kadar dökümünün bulunduğu belgeleri yayınlayan RedHack, “Biz bu bilgileri ele geçirebiliyorsak yabancı servisler ne yapıyordur? İşte ülkeyi koruyanların hali, küçük bir örnek” diyerek eylemini duyurdu.

Türk Silahlı Kuvvetleri, durum ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

RedHack'in bir önceki hedefi ise işten çıkarmalarla gündeme gelen THY olmuştu.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER