Üye Kayıt Üye Giriş

Mozilla'dan iPad'e Tarayıcı Geliyor


Mozilla'dan iPad'e Tarayıcı Geliyor


Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcılarından biri olan Firefox'un yaratıcısı Mozilla, Android'den sonra iOS için de Junior adlı yeni bir tarayıcıyı hazırlamakla meşgul.

İnternetle haşır neşir olup da Firefox adlı tarayıcıyı ve doğal olarak da yapımcı firması Mozilla'yı duymamış olmak çok zor bir durum.

Dünyanın en çok kullanılan tarayıcılarından biri olan Firefox'u önce Android işletim sistemli mobil cihazlara taşıyan Mozilla, şimdi de iPad için 'Junior' olarak adlandırdığı bir tarayıcıyı hazırlamakla meşgul.

iPad'in kendi tarayıcısı Safari'yi 'korkunç bir deneyim' olarak adlandıran Mozilla'dan Alex Limi, iPad kullanıcılarının internette daha rahat dolaşabilmeleri adına Junior'ı hazırladıklarını duyurdu.

Ayrıca tarayıcının ilk tanıtım videosu da internette dolaşmaya başladı. İsterseniz sözü hiç uzatmayalım ve sizleri iPad için hazırlanan Junior'ın ilk videosu ile baş başa bırakalım.

İyi seyirler.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER