Üye Kayıt Üye Giriş

Bunları Sadece Galaxy S3 ile Yapabilirsiniz


Bunları Sadece Galaxy S3 ile Yapabilirsiniz


Lider akıllı telefon üreticisi Samsung, yayınladığı son reklam filmleriyle sadece Galaxy S3 ile yapabileceklerinizi gözler önüne seriyor. Firmanın ilgili 3 yeni videosu haberimize.


Mobil sektörün dönüm noktalarından birisi şüphesiz akıllı telefonların icadı. Kısa sürede beklentilerin de üzerinde gelişim gösteren firmalar böylelikle oldukça üst düzey cihazlarla karşımıza çıktılar. Gerek donanım gerek yazılım anlamında ileri seviye kullanıcı deneyimi sunan ürünlerin birçok geliştiricisi mevcut.

Bunların en bilinenlerinden birisi de teknoloji devi Samsung. Özellikle son olarak piyasaya sürdüğü Galaxy S3 modeli sayesinde yıldızı parlayan firma tanıtım sürecinden itibaren büyük merak uyandırmıştı. Apple'ın iPhone 4S'ine rakip olarak görülen ve kimi noktalarda daha yüksek performans sergileyen S3, diğer tarafdan Android işletim sisteminin desteğini sonuna kadar kullanıyor.
 


Kısa bir süre önce ikinci kez güncelleme yayınlayan Samsung, sattığı 19 milyon S3 ile finansal açıdan rekor kırarak birkaç adım ileriye sıçramayı başardı. Durum bu denli iyiyken gelirini tanıtım ve çeşitli kampanyalarla destekleyen firma televizyon reklamlarıyla beğeni topluyor.

Konuya ilişkin son olarak 3 yeni reklam filmi hazırlayan Samsung olaya farklı bir cepheden giriş yaptı. Sadece Galaxy S3'ün sahip olduğu ve diğer cep telefonlarında bulunmayan fonksiyonlara yoğunlaşan üretici birkaç ilginç çalışmaya imza atmış.
 

 

 

 


Cihazın grup paylaşım özelliği üzerinde duran şirket videoda, hastanede yeni doğan bebeğin ilk fotoğrafının dışarıda meraklı bekleyişi sürdüren ailelere gönderilmesini konu ediniyor.

Bir tarafta elden ele dolaşan ve sonunda yere düşürülen tek bir cep telefonu görülürken diğer tarafta ise Galaxy S3'ler arasındaki kolay veri paylaşımı dikkat çekiyor.

 

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER