Üye Kayıt Üye Giriş

The Dark Knight Rises Albümü İnternette!


The Dark Knight Rises Albümü İnternette!


Batman'in son filmi The Dark Knight Rises'ın filmden önce soundtrack albümünün de kısa ön izlemesi geldi. Filmin müzikleri de oldukça kaliteli gözüküyor.

Usta yönetmen Christopher Nolan'ın yönettiği Batman serisi, ülkemizde 27 Temmuz'da vizyona girecek olan The Dark Knight Rises ile sona erecek. Film, tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de merakla bekleniyor. Hatta şimdiden gece yarısı satışları bile tükenme durumunda.
 


The Dark Knight Rises'ın yayımlanan fragmanlarını ve posterlerini daha önceden sizlerle paylaştık. Şimdi ise soundtrack albümünün kısa bir ön izlemesini paylaşıyoruz. Filmin müziklerini yapan usta müzisyen Hans Zimmer, The Dark Knight Rises için hazırladığı soundtrack albümünün ön izlemesini kendi Soundcloud sayfasına koyu.

Özellikle ilk şarkı olan Fear Will Find You parçası, filmin fragmanlarında da kullanılıyor. Albüm de şimdiden gayet kaliteli duruyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER