Üye Kayıt Üye Giriş

SkyDrive Logosunu Değiştirdi


SkyDrive Logosunu Değiştirdi


Microsoft, Windows 8'e hazırlığını dört koldan devam ettiriyor. Bulut hizmeti olan SkyDrive'ın alıştığımız logosu artık Windows 8'e uyumlu olarak güncellendi.


Microsoft'un bulut hizmeti olan SkyDrive'ın logosu artık Windows 8'e uyumlu olarak yeniden düzenlendi. Eski kullanıcılarına 25 GB gibi oldukça yüksek bir alanı bedavaya veren SkyDrive'ın Windows 8 ve Windows Phone 8 ile tam uyum halinde geleceği biliniyor. Windows 8'e entegre olacak olan SkyDrive şimdiden Windows 8 hazırlıklarına da başlamış gözüküyor.

Windows için yayımlanan yeni SkyDrive güncellemesi ile birlikte gelen yeniliklerin yanı sıra göze batan en büyük değişiklik logoda oldu. SkyDrive'ın alıştığımız eski logosu artık yerini çok daha basit, daha koyu renkte ama ilk bakışta Windows 8'i anımsatan bir hale bıraktı.
 


Gördüğünüz gibi bulutlarda, renklerde ve yazı tipinde değişiklik yapılarak hazırlanan yeni logo, aslında sade bulutlarıyla bize bir mesaj da veriyor gibi. Windows 8'de bu basit bulut logosunu Metro arayüzünde kutu olarak kullanacak olan Microsoft, bir yandan da Windows 8'in bulut hizmeti budur mesajını verecek gibi.

Bu arada Windows için yayımlanan SkyDrive güncellemesi ile birlikte yeni pencere özelliği ve hata bildirim desteği de geldi.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER