Üye Kayıt Üye Giriş

Hamaney de Instagram Üyesi Oldu


Hamaney de Instagram Üyesi Oldu


Kapalı bir rejimle yönetilen İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney, ünlü fotoğraf paylaşım ağı olan Instagram'a üye oldu. Instagram, Twitter'dan sonra Hamaney'in üye olduğu ikinci sosyal ağ.


Komşu ülke İran, dış dünyaya nisbeten kapalı bir rejimle yönetiliyor. Zaman zaman dünya gündemini meşgul eden bu rejimin faaliyetleri genelde ülke dışında net olarak bilinmiyor.
 


Ancak son aylarda ülkenin dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'ın sosyal medya açılımları bu bilinmezliklerin yavaş yavaş değiştiğini gösteriyor. İlk olarak Twitter'a üye olan ve bu yazı hazırlandığı tarihte 5000'e yaklaşan takipçi sayısına ulaşan Hamaney, şimdi de Instagram üyeliğini aktif etti. Twitter hesabında bazen İngilizce bazen de Farsça paylaşımlar yapılan Hamaney'ın bu çalışmalar için özel bir ekibinin olduğu sanılıyor.

Instagram'da şimdilik 823 takipçisi bulunan Hamaney ilk fotoğrafını da paylaştı. Twitter'da khamenei_ir ismini kullanan Hamaney, Instagram'da da aynı isimle fotoğraf paylaşımında bulunuyor. Görünen o ki İran'ın dini liderinin sosyal ağ açılımı artarak devam edecek.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER