Üye Kayıt Üye Giriş

Microsoft, WP MarketPlace'ı Değiştiriyor


Microsoft, WP MarketPlace'ı Değiştiriyor


Microsoft, Office 2013 için Office Store ve Windows 8 için Store mağazalarını aktif ettikten sonra, Windows Phone için de Phone Store mağazası açılıyor.


Microsoft, geçtiğimiz gün Office 2013 için uygulama mağazası olan Office Store'u beta olarak kullanıma sunmuştu. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Windows 8 için de uygulama mağazası oluşturan Microsoft, uygulama mağazasına Windows Store adını vermişti. Microsoft'un Store adlı mağazalarından Windows Phone'da nasibini alacak.

Windows Phone 7 ile beraber Marketplace adıyla sunulan uygulama mağazası, 100.000 uygulamayı geçmiş durumda. Google Play Store ve App Store'a göre daha hızlı bir şekilde büyüyen Marketplace'ın adı değişiyor.
 


Microsoft, aldığı kararla MarketPlace'ın adını Phone Store olarak değiştirecek.

Windows Phone 7 için yazılan uygulamaları da çalıştıracak olan Windows Phone 8, ayrıca Windows 8 için yazılan uygulamaları ufak değişikliklerle çalıştırabilecek. Windows 8 ile aynı alt yapıyı kullanan Windows Phone 8, market yapısı olarak da Windows 8'e benzeyecek.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER