Üye Kayıt Üye Giriş

Samsung'dan Apple TV'ye Rakip: HomeSync


Samsung'dan Apple TV'ye Rakip: HomeSync


Samsung MWC 2013'te tanıttığı HomeSync ürünü ile Apple TV'ye rakip olmaya hazırlanıyor. Galaxy serisi cihazlar için hazırlanan bu ürünle ilgili detaylar haberimizde.
24/02/2013 19:00

Samsung MWC 2013 etkinliğinde Galaxy Note 8.0'ın ardından Galaxy cihazlar için meya akışı sağlayan HomeSync cihazını duyurdu.

Samsung, HomeSync için "Jelly Bean Medya Oynatıcı" tanımını kullanıyor. Gerçekten de Android yüklü olan bu ürün HDMI bağlantısı ile televizyonlara bağlanıp 1080p çözünürlüğünde pek çok video formatını oynatabilirken ürün Google Play Store'a bağlanıp içeriklere Play Store aracılığıyla da ulaşabilecek.
 


Kendine ait 1 TB hafızası olan bu ürüne Galaxy serisi cihazlar Wi-Fi ve ya Bluetooth aracılığıyla bağlanıp, HomeSync cihazını depolama ya da içerik görüntüleme amacıyla kullanabilecek. Bu konuda gizliliğe de unutmayan Samsung, cihaza 8 farklı hesap desteği ve istenirse şifreleme seçeneği eklemiş.

1.7 GHz hızında çift çekirdekli işlemci ve 1 GB DDR3 RAM'e sahip HomeSync Nisan ayında piyasada olacak. Apple TV ile rekabet halinde olması beklenen bu ürünün fiyatı ile ilgili henüz açıklanmış bir bilgi yok.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER