Üye Kayıt Üye Giriş

Üst Seviye Alcatel: One Touch Idol X


Üst Seviye Alcatel: One Touch Idol X


Son yıllarda akıllı telefon pazarının sessiz oyuncusu konumunda olan Alcatel, Mobile World Congress 2013'te bir sürpriz yaparak üst seviye telefonu One Touch Idol X'i duyurdu.


Alcatel MWC 2013'e hızlı bir başlangıç yaparak 1080p çözünürlüğe sahip akıllı telefonu One Touch Idol X'i tanıttı.
 


Farklı renk seçenekleri ve göze hoş gelen tasarımıyla dikkat çeken One Touch Idol X bu özelliklerini donanımı ile de destekliyor. 1920x1080 çözünürlükte 5 inç ekranı ile gittikçe büyüyen ekranlara uyum sağlayan Idol X, 1.2 GHz frekans hızına sahip 4 çekirdekli MediaTek 6589 işlemciden güç alıyor. 13 Megapiksellik arka kamerasıyla satışa sunulacak olan Idol X, bazı ülkelerde ise 8 Megapiksel kamera ile satışa sunulacak.
 


Sadece 7.1 mm kalınlığında olan Idol X'in depolama alanı 16 GB ve isteğe bağlı olarak microSD kart ile bu alanı genişletmek de mümkün. Ürünle ilgili akıllara gelen en büyük soru ise 2000 mAh 'lik bataryanın yeterli olup olmayacağı. Android 4.2 kullanacak bu ürünün Temmuz ayına doğru satışa sunulması beklenirken fiyatı ile ilgili ise net bir bilgi yok.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER