Üye Kayıt Üye Giriş

Twitter Uygulama Bilgilerini Gizledi


Twitter Uygulama Bilgilerini Gizledi


Son dönemde üçüncü parti uygulamalar için düzenlemeler yapmaya başlayan Twitter, gönderilen mesajların hangi cihazdan ya da uygulamadan yolladığını bilgisini gizlemeye başladı.


Daha önceden gönderilen mesajlarda hangi uygulama ya da cihazdan bu mesajın gönderildiği bilgisini veren Twitter, bu uygulamaya son verdi. Artık gönderilen mesajlarda sadece tarih ve varsa konum bilgisi görünüyor.
 


Düzenlemeler kapsamında aralarında Hootsuite, TweetDeck, UberTwitters, Twitteriffics ve Echofon gibi üçüncü parti yazılımların isimleri gönderilen mesajlardan kaldırıldı.

Kısa bir süre önce üçüncü parti uygulama ve cihazlara karşı yeni düzenlemeleri hayata geçiren Twitter, bazı yazılımların Twitter API'sine olan erişimlerine de sınırlama getirmişti. Bu sayede kendi dışındaki firmalarla olan ilişkilerini yeniden düzenleyen Twitter'ın bu düzenlemelere devam edeceği tahmin ediliyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER