Üye Kayıt Üye Giriş

Android İçin Angry Birds Bedava


Android İçin Angry Birds Bedava


Popüler oyun Angry Birds, az önce yaptığı sürpriz açıklama ile Android sürümünün sadece birkaç saat için ücretsiz olduğunu duyurdu. Kampanyadan yararlanmak için acele edin.


İlk etapta iOS işletim sistemi için geliştirilen ve beklentilerin üzerinde ilgi almasıyla kısa süre içerisinde en çok indirilen uygulamalar arasına giren kızgın kuşlar sürprizlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Mobil platformların yanı sıra sosyal ağların lider ismi Facebook'a özel sürüm geliştiren yetkililer bu sayede kullanıcı yelpazelerini arttırmayı başardılar. Son olarak NASA'nın Mars'a gönderdiği inceleme ve araştırma robotunun başarılı inişini Space sürümüne eklenen "Kırmızı Gezegen" bölümleriyle kutlayan yapımcı Rovio, bunun hemen öncesinde müzik sektörüne giriş yapmıştı.
 


Dünya çapında milyonlarca hayranı olan Angry Birds, yine en az bir o kadar üne sahip Green Day'in yeni single'larına özelbölümler geliştirerek oyun sonrası "Oh Love" parçasını hediye etmişti. Yeni sürümler yerine önemli etkinlik ve olaylarda boy göstererek gündemde kalmayı başaran yetkililer yine oldukça güzel bir sürpriz ile karşımızdalar.

Kısa bir süre önce resmi Facebook sayfasından gönderdiği ileti ile Angry Birds'ün Android akıllı telefonlar için bedavaolduğunu müjdeleyen firma konuya dair Amazon ile işbirliğine gitti.

Sadece 8 saat gibi kısıtlı bir zaman dilimi süresince ücretsiz olarak indirilebilecek yapım, normal koşullarda $0.99 gibi standart fiyattan satışa sunuluyor. İlgili oyunu indirebilmek için Amazon.com üyesi olmanız gerekirken uygulama içerisinde herhangi bir reklamın yer almadığı "ad-free" etiketiyle belirtiliyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER