Üye Kayıt Üye Giriş

RedHack Bu Kez Yargıtay'a Saldırdı


RedHack Bu Kez Yargıtay'a Saldırdı


Sakarya'da 34 kişi tarafından cinsel istismar ve tecavüze maruz kalan 14 yaşındaki Ö.Ç'nin davasından çıkan kararı beğenmeyen RedHack grubu, Yargıtay'ın internet sitesine saldırdı.


Sakarya'da meydana gelen mide bulandırıcı olayın yankıları hala sürerken, 14 yaşındaki Ö.Ç'ye tecavüz eden 2'si polis 34 kişinin hakkında davada çıkan kararı kimse beğenmedi diyebiliriz.
 


Bu kararı beğenmeyenlerin içerisinde RedHack adlı grubun da bulunduğunu dün gece saatlerinde anlamış olduk. Zira aktivist eylemleriyle dikkat çeken grup, bu kararı beğenmeyince, Yargıtay'ın ve Anayasa Mahkemeleri'nin internet sitelerine DDoS saldırısı gerçekleştirerek siteyi bir süre kullanılamaz hale getirdi.

Yapılan bu eylem RedHack'in Twitter hesabından duyuruldu ve 'yargitay.gov.tr' ile 'anayasa.gov.tr' adlı internet siteleri bir saat boyunca kapalı kaldı.

Bir saat boyunca erişilemez hale gelen Yargıtay ve Anayasa Mahkemesi'nin internet sitesi, yapılan çalışmaların ardından yeniden işlevsel hale getirildi.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER