Üye Kayıt Üye Giriş

Apple Parasını Ne Zaman Alacak?


Apple Parasını Ne Zaman Alacak?


Samsung'un Apple'a 1 milyar dolar ödemekle cezalandırılmasıyla sonuçlanan davanın ardından, Apple'ın Samsung'dan bu parayı ne zaman talep edeceği merak konusu oldu.


Apple bir yandan Amerika Birleşik Devletleri'nde Samsung'un akıllı telefon ve tabletlerini yasaklatmakla meşgulken, bir yandan da Samsung'dan gelecek olan 1 milyar doların hesabını yapmaya başladı bile.
 


Geçtiğimiz hafta internette yayılan ve Samsung'un Apple'a bu parayı 30 tır dolusu 50 cent ile yapacağı iddialarının yalan olduğunun ortaya çıkmasının ardından, Apple'ın bu ödemeyi almak için bir süre daha bekleyeceği belirtildi.

Aslında bu bekleyiş Apple'ın keyfinden kaynaklanmıyor. Samsung'u cezalandıran savcı Lucy Koh'un imzalaması gereken belgelerin çok olması ve bu imzalar için 14 gün beklenmek durumunda kalınması Apple'ın 1 milyar dolarına kavuşmasına engel oluyor.

Bürokratik işlemlerin gecikmesi ihtimalinin de olduğunu hatırlatalım. Bu yüzden Apple ödemesini almak için yıllarca olmasa da aylarca beklemek durumunda kalabilir.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER