Üye Kayıt Üye Giriş

Catwoman Figürü Ortaya Çıktı


Catwoman Figürü Ortaya Çıktı


The Dark Knight Rises'ın önemli karakterlerinden biri olarak göze çarpan Selina Kyle yani Catwoman karakterinin figürü, filmin hayranlarının ve koleksiyoncuların beğenisine sunuldu.

Catwoman karakteri her Batman filminde önemli bir rol oynamıştır. The Dark Knight Rises'ta usta bir hırsız olarak karşımıza çıkan Catwoman karakteri, Anne Hathaway'in oyunculuğunun da etkisiyle izleyenlerin aklında güzel bir yer edinmeyi başardı.

Hatta Anne Hathaway, kostüme ve karaktere çok alıştığını, ileride gerçekleştirilecek bir Catwoman projesinde yer almayı çok isteyeceğini açıklayarak, karaktere duyduğu saygıyı ortaya koymuştu.

Hot Toys adlı oyuncak üreticisi de geçtiğimiz aylarda The Dark Knight Rises'ın resmi figürlerini hazırlamaya başlamış ve Lucius Fox figürüyle gerçekçiliğin doruk noktasına ulaşmıştı.

Şimdi sırada Catwoman var ve az sonra göreceğiniz görsellerin Anne Hathaway'e ait gerçek görseller olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Çünkü figürler gerçekten fazlasıyla gerçekçi görünüyor.

İşte Hot Toys'un hazırladığı Catwoman figürünün görselleri;

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 

 

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER