Üye Kayıt Üye Giriş

Dünyanın 1 Numaralı Sitesi Artık O!


Dünyanın 1 Numaralı Sitesi Artık O!


Web analiz hizmeti ile bilinen Alexa'nın verilerine göre, dünyada en çok ziyaret edilen web sitesi artık Google değil. Peki arama motorunu tahtından ederek yeni lider kim oldu dersiniz?

Geçmişten günümüze değişen süreç içerisinde hayatımıza bir adım daha girmeye başlayan internet, artık bilgilsayar kullanıcılarının vazgeçilmez iletişim sistemlerinden birisi konumuna geldi. Bunun sağlanmasındaki en büyük pay ise şüphesiz web sitelerine ait.

Farklı kategorilerde yayın yapan milyonlarca platform kullanıcıların yardımına koşarken, hizmet açısından sıralandığında kimi adresler birkaç adım öne çıkarmayı başarıyor. Bunların 1 numaralı ismi ise kuşkusuz Google.

İlk etapta arama motoru olarak karşımıza çıkan servis, sektöre getirdiği yenilik ve ihtiyaç eksikliğini tamamlaması bakımından kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yayılma politikası kapsamında birçok ülke vatandaşına merhaba diyen yetkililer, gelişen teknolojiye ayak uydurarak adeta sanal dünyanın ansiklopedisi konumuna geldi.

Site analiz uygulaması Alexa'ya göre uzun zamandır dünyanın en çok ziyaret edilen adresi olmayı başaran Google.com, yeni verilere göre tahtından olmuşa benziyor. Zira yayınlanan rapora göre uluslararası araştırma neticesinde, global anlamda en fazla ziyeretçi çeken site Facebook.com oldu.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER