Üye Kayıt Üye Giriş

eBay Yeni Logosunu Gün Yüzüne Çıkardı


eBay Yeni Logosunu Gün Yüzüne Çıkardı


Dünyanın en önemli internet sitelerinden biri olarak gösterilen ve gelmiş geçmiş en büyük açık artırma sitesi olan eBay yeni logosunu kullanamya başladı.

Bir internet fenomeni olan ve dünya üzerinde her şeyi olduğundan daha ucuza bulma ihtimalinizin bulunduğu eBay, yeni logosunu dün gece itibariyle kullanmaya başladı.

Eski logonun renklerinin korunduğu göze çarparken, dağınık duran harflerin çok daha resmi bir yazı tipiyle birlikte tek sıra halinde dizildiklerini hemen farkediliyor.

Sitede eBay'in patronu Devin Wenig'in bir de notu bulunuyor. Notta Wenig şu sözleri sarfetmiş;

"eBay'in yeni logosu aslında 17 yıllık bir markanın yeniden doğuşunu ve yepyeni bir kimliğe bürünmesini simgeliyor. Yani artık karşınızda yeni eBay duruyor diyebiliriz. İnternet sitesi artık çok daha temiz ve rahat bir görünüme kavuştu. Bu görünümle birlikte artık daha da rahat bir kullanım vadediyor."

İşte bu sözlerle şirketin neden bunca yıldır kullandığı logoyu değiştirmeyi seçtiği ortaya çıkmış oluyor.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER