Üye Kayıt Üye Giriş

Apple Kafayı Polonya Şirketine Taktı


Apple Kafayı Polonya Şirketine Taktı


Apple avukatları Samsung zaferinden sonra başka firmalarla ilgili dava açacak malzeme aradılar ve buldular. Yeni hedefleri Polonyalı market zinciri.

Apple'ın avukatları boş durmuyor. Samsung'tan sonra avukatlar yeni bir firma bulan avukatlar, bu sefer Polonyalı market zincirini hedef aldı.

Reuters'ın paylaştığı haberle beraber Polonya'daki Apple temsilcisi avukatlar isim ve logo benzerliği yüzünden fresh24.pl firmasına dava açma hazırlığındalar.

4'ü A'ya benzeten avukatlar, noktadan sonra gelen pl uzantısını da Apple adına benzeme çabası olarak yorumluyor. Polonyalı şirketin logosunda yuvarlak yeşil bir meyve ve üzerinde elma dalını gösteren bir ibare bulunuyor. Bunu da Apple, kendi ambleminden esinlenmiş olarak yorumluyor.

Polonyalı firma, internetten meyve - sebze satmayı hedeflerken böyle bir konuyla gündeme gelmeyi komik olarak yorumluyor.

Apple avukatlarına göre firma Apple ile benzerliği kullanarak, Apple sever insanlara kilo kilo elma satmayı hedefliyor. Bakalım Apple avukatları böyle bir dava açacak mı açmayacak mı? Bu dava açılırsa yüzyılın en ilginç davalarından biri olacağına hiç şüphe yok.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER