Üye Kayıt Üye Giriş

Medal of Honor: Warfighter'dan Yeni Video


Medal of Honor: Warfighter'dan Yeni Video


Danger Close'un geliştirdiği ünlü aksiyon oyunu Medal of Honor'ın son sürümü Warfighter'a ait, kurgu ve oynanış özelliklerinin yansıtıldığı yeni video yayınlandı.

Oyun dünyasının en popüler ve geniş bütçeli yapımlarından birisi olan Medal of Honor serisinin yeni üyesi Warfighter'ın ayak sesleri her geçen gün daha fazla duyulmaya devam ediyor.

Aksiyon/macera kategorisinin en önemli üyelerinden olan ve Danger Close'un geliştirip Electronic Arts'ın dağıtımcılığını üstlendiği popüler oyun, FPS tarzının yansıtıldığı en güzel örneklerden birisini teşkil ediyor. Şu sıralar adeta bir geri sayım içerisine giren yetkililer, çıkış tarihi olan 26 Ekim'e kadar sürecek meraklı bekleyişi biraz olsun dirdirme adına yeni görüntüler yayınlamaya devam ediyor.

 

 

Buna göre oyunun son halinden kareler içeren videoyu görücüye çıkaran firma, kurgu ve bireysel oynayış özellikleri hakkında önemli ipuçları veriyor. 2010 yılında satış rakamları ve kullanıcı memnuniyetinde yaşanan hayal kırıklığının tekrarlanmaması için çalışmalarını titizlikle sürdüren ekip, başta grafik ve yapay zeka konuları üzerine yoğunlaştı.

Frostbite 2 grafik motorunun kullanıldığı Warfighter, yayınlanan ilk görseller ile beklentilerin altında kalacağı yönünde eleştirilein hedefi olmuştu. Fakat 8 dakikalık tanıtım videosu ile tekrar gündeme helen MoH, diğer taraftan en yakın rakibi Call of Duty'nin klonu olabileceği şeklinde yorumlanıyor.

Temel yapı itibariyle COD ile önemli benzerlikler taşıtığı düşünülen Warfighter PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya sürülecek. Bakalım EA bu yapımıyla liderlik koltuğunu üstlenebilecek mi.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER