Üye Kayıt Üye Giriş

YouTube'un En Beğenilen Videosu O!


YouTube'un En Beğenilen Videosu O!


Yayınlandığı günden itibaren kısa sürede fenomen haline gelerek internet kullanıcıları arasında hızla yayılan bu video, YouTube'un en çok beğenilen görüntüsü olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi!

Sanal dünyanın en fazla ilgi ve ziyaretçi çeken kategorilerinin başında tahmin edebileceğiniz gibi video izleme platformları yer alıyor. Dünyanın dört bir yanından yüklenen görüntülerin yanı sıra ünlü isim ve markaların da dahil olmasıyla giderek hareketlenen servislerin en popüler adresi ise kuşkusuz YouTube.

Son olarak Apple'ın iOS 6'daki entegre YouTube uygulamasını kaldırmasıyla kendi yazılımını çıkaran yetkililer, diğer taraftan video düzenleme aracını revize ederek hız ve yetenek konusunda fark edilir derecede ilerleme kaydetti.

 

 

İnternet devinden gelen güncel açıklamaya göre ise yeni bir rekorun müjdesi verildi. Buna göre milyonlarca içeriğe sahip olan sitede en çok beğenilen video, son günlerin gözde müzik klibi "Gangnam Style" oldu.

Koreli pop sanatçısı PSY tarafından hazırlanan çalışma aslında bir çeşit viral olarak ortaya çıkmıştı. Fakat yayınlandığı ilk günden itibaren kulanıcılar arasında fenomen hale gelen video, şu sıralar 2,390,807 beğeni ile Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Tahtın önceki sahibi -1,5 milyon beğeniye sahip- LMFAO'nun "Party Rock Anthem" parçası ise böylelikle iki numaraya düştü.

Şu sıralar 242 milyon izlenme oranına sahip olan "Gangnam Style", YouTube'un en popüler görüntüsü olmamasına rağmen en fazla beğeni toplayan içeriği olmayı başardı.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER