Üye Kayıt Üye Giriş

Play Store'daki İndirimin Üçüncü Günü!


Play Store'daki İndirimin Üçüncü Günü!


Google'ın 25 Cent fiyata düşürdüğü uygulamaları hergün farklı olarak Play Store'da bizlere yayınlıyor. Bugünün indirimli uygulamaları neler hep beraber bakalım.

Google, Play Store'un 25 milyar indirilmeye ulaştığını ve toplam uygulama sayısının 675.000'i geçtiğini buradaki haberimizle sizlere paylaşmıştık.

Google bu başarının şerefine belli bir süre her gün değişik 13 uygulamayı sadece 0.25 Dolar ya da 25 Cent fiyat etiketiyle bizlere sunuyor.

Yüzde 75'e varan indirimlerle beraber pek çok kişi hayatında belki de ilk defa uygulama satın almış oluyor. Dün yapılan indirimde fiyatı düşen uygulamalara buradan göz atabilirsiniz.

Bugün Menüye Google Neleri Koymuş?

Bugün EA Games'in başarılı grafiklerle dikkat çeken Mass Effect oyunu dikkatleri üzerine çekiyor. Android cihazlarında oyun oynamayı seven okurlarımıza tavsiye ediyoruz. Crackli APK arayacaklarına 25 cent verip oyunu alıp, rahatça yükleyebilirler.

Temple Run oyununun ücretsiz versiyonu, Rovio'nun Amazing Alex oyunu, Dragon Fly Full, Zombie Smash ve Flick Golf gibi diğer oyunlar da 25 Cent'e düşmüş durumda.

Uygulamalara bakacak olduğumuzda pek çok HD çözünürlüğünde Widget ile dikkat çeken zengin bir uygulama olan HD Widgets dikkatleri çekiyor. Ayrıca dünyanın en geniş internet radyo uygulamalarından TuneIn Radio Pro'da mağazadaki yerini almış. PicSay Pro Photo Edtior ve ezPDF Reader'da diğer dikkat çeken uygulamalar arasında.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER