Üye Kayıt Üye Giriş

Facebook Messenger 2.0 Çıktı, İndirin!


Facebook Messenger 2.0 Çıktı, İndirin!


Apple'ın yeni nesil işletim sistemi iOS 6'yı yayınlamasıyla birlikte sosyal ağ Facebook'un sohbet yazılımı da güncellenerek yepyeni bir arayüz tasarımına kavuştu.

İnternet kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği web sitelerinin başında gelen Facebook cephesinden yenilik haberleri gelmeye devam ediyor. Barındırdığı birden çok servis imkanı sayesinde tercih sıralamasında ilk sıraya yerleşen sistem, son olarak duyurduğu "Hediyeler" ile kişilerin birbirlerine ufak sürprizler yapmasının yanı sıra -Karma altyapısıyla- farklı bir gelir modeli yaratmıştı.

Diğer taraftan kapsamlı temizlik çalışmasına girişen yetkililer adeta sahte profil avı başlatarak binlerce hesabı sildi. Zira bu yüzden Lady Gaga, Rihanna gibi ünlü isimlerin yanı sıra Farmville ve Zynga gibi marka sayfalarında önemli hayran ayıpları yaşandı.

Bilgisayar kullanıcılarının yanı sıra mobil platformlarda da yoğun olarak tercih edilen Facebook, özellikle akıllı telefonlar için geliştirdiği yazılımlar ile dikkat çekiyor. Güncelleme serileriyle karşımıza çıkan firma, -Android'den sonra- yaptığı açıklama ile chat uygulaması Facebook Messenger'ın iOS için 2.0 sürümünün yayınlandığını bildirdi.

Konuşma ekranını tamamen yenileyen mühendisler, genel yapı itibariyle iPhone'un mesajlaşma arayüzünü temel aldılar. Böylelikle kullanıcıların aşina olduğu baloncuklu diyalog tasarımı messenger'a gelmiş oldu.

Ayrıca ekranı sola kaydırdığınızda tüm arkadaş listenizi ve en çok muhabbet ettiğiniz kişileri görebilirsiniz. Çeşitli altyapı güncellemeleri ile ufak çaplı hataların giderildiği Faacebook Messenger'ı indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER