Üye Kayıt Üye Giriş

Yandex Browser Çıktı! İndirin


Yandex Browser Çıktı! İndirin


Yandex'in internet tarayıcısı Yandex.Browser, Rusya Moskova saati 17:00 ve ülkemizde 16:00 itibariyle indirilmeye sunuluyor. Yeni tarayıcıyı buradan indirebilirsiniz.

Yandex.Browser adlı yeni tarayıcı Rusya'nın başkenti Moskova'ya göre 17.00, ülkemize göre saat 16:00 itibariyle indirilmeye açıldı. Yandex Browser Mac, ve Windows sürümleriyle beraber indirilmeye açıldı.

Mac versiyonunun 47 MB boyuta sahip olduğu Yandex.Browser'ın Windows sürümü ise 27.9 MB boyutuyla dikkat çekiyor. Yeni tarayıcıyı indirmek ve bilgilere ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Chromium açık kaynak kodları üzerine inşa edildiği söylenen Yandex.Browser, Chrome ve Firefox karışımı bir kullanım tarzı ortaya koyuyor. Linkleri yazdığımız adres satırı da Yandex'in arama motoruna benzetilmiş.

Adres çubuğuna tıkladığımızda hızlı bir şekilde sık kullanılan uygulamaların düşmesi, hızlı ve hoş bir detay. Varsayılan tarayıcı ayarlarına kurulum sırasında dikkat etmediğiniz sürece, tarayıcınız otomatik olarak değişebiliyor.

Ayrıca Google Chrome ya da diğer tarayıcılardan ayarları çekebiliyorsunuz. Bunu da hatırlatalım.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER