Üye Kayıt Üye Giriş

Google, Motorola'dan Eleman Çıkaracak


Google, Motorola'dan Eleman Çıkaracak


Google'ın Motorola Mobility'i satın almasıyla başlayan işçi kıyımı devam ediyor. Görünüşe göre daha önce de birçok elemanı işten çıkaran Google, bu işi daha da ileri götürecek.

Google, Motorola Mobility'i satın aldıktan sonra devreye soktuğu acil durum planını sürdürüyor. Önce işten çıkarmalarla başlayan bu planın uygulaması, firmanın diğer giderlerini de ortadan kaldıracak şekilde devam ediyordu.

Son gelen haberler ise Google'ın işten çıkarmalara devam edeceği yönünde. Yani şu andan itibaren Motorola Mobility firmasında çalışan herkes ince buzun üzerinde yürüyor diyebiliriz.

Aslına bakarsanız Google'ın bu konuda aceleci davranması da gerekiyor zira haber artık internette dolaşmaya başladı ve çalışan tüm elemanlarının haberi olduğuna eminiz.

Doğal olarak bu da çalışanların performansına olumsuz etki edeceğinden, kimlerin işten çıkarılacağının bir an evvel belirlenmesi gerekiyor.

Firmanın işleyişinde büyük değişiklikler yapmayı planlayan Google, işten çıkarmaların yanında belli miktarlarda para da harcayarak Motorola'nın bazı tesislerini kapatacak, kar getirmeyen bölgelerden desteğini çekecek.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER