Üye Kayıt Üye Giriş

Android'e Yerleşik Facebook Uygulaması


Android'e Yerleşik Facebook Uygulaması


Facebook'un Android uygulaması pek çok kullanıcı tarafından sevilmemekte. HTML5 tabanlı bu uygulamanın hata olduğunu Mark Zuckerberg de kabul etti.

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, Facebook'un Android uygulamasından oldukça pişman. HTML5 kullanarak hazırlanan uygulama, standart uygulamalardan daha çok sistem kaynağı kullandığı gibi, daha da yavaş çalışıyor ve cihaza tam olarak erişim sağlayamıyor.

Facebook'un yerleşik Android uygulamasının son aşamada olduğu Engadget tarafından gelen bilgiler arasında. Yerleşik uygulamayla beraber Android işletim sistemiyle Facebook iç içe geçecek. Yeni Widget'lar sisteme eklenebilir. Paylaşımlar artık daha da kolay olacak.

Ayrıca Facebook uygulamasındaki kodlamalara da göz atılacak. Ağır ve telefonları yavaşlatan kod öbekleri yerine Android'e daha uygun tercihler yapılarak hız arttırılması ve sistem kaynaklarını daha da az kullanması hedefleniyor. Şimdilik Facebook uygulaması pek çok oyundan daha çok RAM

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER