Üye Kayıt Üye Giriş

Dizi Sitelerine Ceza


Dizi Sitelerine Ceza


Diziport'un yerli ve yabancı tüm dizileri yayınlıyor olması yüzünden hakkında açılan korsancılık davası Diziport'un aleyhinde sonuçlandı ve para cezası verildi.

Korsan yayıncılık yürüttüğü iddiasıyla Diziport.com aleyhine açılan davada karar Diziport'un aleyhine sonuçlandı. Diziport.com internet sitesi, yürüttüğü korsan yayıncılık nedeniyle Twentieth Century Fox Corporation'a para ödemek zorunda.
 


Yargı önüne çıkan Diziport.com site sahipleri, 3. Fikri ve Sınai Haklar Ceza Mahkemesi 2012/234 E. sayılı dosya kapsamında yürütülen dava sonucunda 5846 sayılı yasanın 71/1 maddesinin 5728 Sayılı yasa ile değiştirilmiş şekli kapsamında para cezası aldı.

Diziport bir dönem oldukça sık ziyaret edilen bir dizi izleme siteeiydi. Birçok diziyi yayımlandıktan bir gün sonra internet sitesinde bulabiliyordunuz ve özellikle Türk dizilerini takip etmek için kullanılıyordu.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER