Üye Kayıt Üye Giriş

Uluslararası İlan Şirketleri Sahibinden.com ile İstanbul'da


Uluslararası İlan Şirketleri Sahibinden.com ile İstanbul'da


Dünyanın önde gelen seri ilan yöneticileri, sahibinden.com’un ev sahipliğinde, ICMA tarafından düzenlenen “SoLoMo: İlan Stratejileri” Konferansı’nda İstanbul’da bir araya geliyor.


Dünyanın önde gelen ilan yöneticilerini bir araya getiren ve International Classified Media Association (ICMA) tarafından İstanbul’da düzenlenen “Sosyal, Lokal, Mobil: İlan Stratejileri” Konferansı, sahibinden.com ev sahipliğinde 7-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş ile sahibinden.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Erşahin’in de konuşmacı olarak katılacağı konferans, sosyal, lokal ve mobil alanda iş geliştirme ve sosyalleşen dünyada şirketlerin de daha sağlam adımlarla ilerlemesiyle ilgili konulara yoğunlaşacak.

31 ülkeden, 70’e yakın şirketin katıldığı konferansın diğer ana konuşmacıları arasında Gary Gale, Brendan Kleinman ve Eero Korhoren gibi uzmanlar yer alıyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER