Üye Kayıt Üye Giriş

Serie A, Ligue 1 ve FA Cup, Tivibu'da


Serie A, Ligue 1 ve FA Cup, Tivibu'da


TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu, Avrupa'nın ilgiyle takip edilen ligleri Serie A, Ligue 1 ve FA Cup 4 ekranda ve tüm Tivibu kullanıcılarına açık olarak yayınlayacak.


TTNET, yeni dönem TV platformu Tivibu Ev, Tivibu Web ve Tivibu Cep platformlarından; İtalya Serie A, Fransa Ligue 1, İngiltere FA Cup ve İngiltere Milli Futbol Takımı'nın iç sahada oynayacağı 2014 Dünya Kupası hazırlık ve eleme maçlarını 4 ekrandan, tüm Tivibu kullanıcılarına açık olarak yayınlayacak.

TTNET Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak'ın ev sahipliğinde, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz ile yayın ve dağıtım haklarının sahibi MP & Silva'nın Avrupa Direktörü Roberta Dalmiglio'nun katılımlarıyla Roma'da gerçekleşen basın toplantısında, işbirliğinin detayları açıklandı.

Anlaşma neleri içeriyor?


TRT Spor işbirliği ile hayata geçirilen Tivibu Spor kanalı (80. kanal), en heyecanlı maçları canlı ve banttan yayınlar ile sporseverlerin ekranına taşıyacak. Üstelik Tivibu Ev'de kanal HD (378. kanal) olarak da yayınlanacak.
 


Maçların yayın saatlerinin çakışması durumunda ise canlı yayınlar, 6 kanaldan birden verilebilecek. Ayrıca, Tivibu aboneleri, hazırlanacak interaktif kanal sayesinde 6 maçı birden aynı anda takip edebilecek.

Maçlar, televizyon, bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerde olmak üzere 4 ekranda, her pakette izlenebilecek. 2012-2013, 2013-2014 ve 2014-2015 sezonları Tivibu platformlarında canlı yayınlar izlenebilecek. Böylece Tivibu kullanıcıları için Avrupa futbolunun heyecanlı maçlarını izlemek mümkün olacak.

Anlaşma çerçevesinde, maçlardan seçilen ikisi TRT Spor kanalında ve web sitesinde de yayınlanacak.
 


Anlaşma, taraflar aracılığıyla resmi olarak duyurulmadan önce Alia kullanıcı adına sahip üyemiz tarafından SDN Forum'da paylaşılmıştı.

İlkYakında diğer spor etkinlikleri de geliyor


İtalya'nın Roma kentinde düzenlenen basın toplantısında, sporseverlerin Tivibu'nun gelişmiş özellikleri sayesinde yepyeni bir deneyim yaşayacaklarını belirten TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, "TRT Spor ile yaptıkları 3 yıllık anlaşma ile tüm dünyada merakla takip edilen İtalya'nın Juventus ve Milan, Fransa'nın PSG ve Marsilya, İngiltere'nin Manchester United ve Chelsea gibi futbol kulüplerinin maçları artık Tivibu izleyicilerine ulaşacak. İlk etapta yayınlara futbolla başladık ancak başka dallardaki spor etkinliklerini de Tivibu'dan sunmak için çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

Tahsin Yılmaz: Dijital yaşama öncülük ediyoruz


Roma'daki toplantıya Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz da katıldı. Yılmaz, konuşmasında Türkiye'nin dijital yaşam dönüşümüne Türk Telekom'un öncü olacağını belirterek, şunları söyledi:

"Türkiye'yi en yeni iletişim teknolojileriyle tanıştırmayı gelenek haline getiren Türk Telekom, iletişim altyapısında attığı adımlar ve gerçekleştirdiği yatırımlarla Türkiye'nin dijital altyapısını en ileri teknolojilere hazır hale getirdi. Şimdi bu altyapı üzerinden yaşamı dönüştürmek, her alanda hayatı kolaylaştıracak ve renklendirecek dijital çözümler üretmek için çalışıyoruz. Dijital çözümlerin günlük hayatın parçası olacağı geleceğin dünyasını, Türk Telekom Grubu'nda yer alan teknoloji şirketleri ile yarattığımız sinerjiyle biz şekillendirmeyi hedefliyoruz. Önceliğimiz teknolojiye dahil olan değil, teknoloji üreten bir Türkiye ve Türk Telekom grubu. Hizmetlerimizi yaptığımız yatırımlarla sürekli geliştiriyoruz. Grup şirketimiz TTNET'in başarılı ürünü Tivibu ve TRT Spor arasındaki işbirliği bu vizyonunun kanıtı ve bizleri nasıl bir geleceğin beklediğine dair önemli bir gösterge. Bu güzel işbirliğinin hayırlı olmasını diliyorum."

İbrahim Şahin: Üç dev organizasyon futbolseverin evinde olacak...


TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, toplantıda yaptığı konuşmada, tek kanaldan 15 kanallı, yayıncılıkta iddialı bir TRT'ye ulaştıklarını ve TRT-1 ile zirve yarışına ortak olan TRT'nin, tematik kanallarıyla fark yarattığını belirtti.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER