Üye Kayıt Üye Giriş

100 GB Dropbox Alanı İster misiniz?


100 GB Dropbox Alanı İster misiniz?


100 milyon üyeye ulaşan bulut tabanlı depolama servisi Dropbox, bunu kutlamak için yaptığı bir yarışma ile 100 GB depolama alanı hediye ediyor. Yapmanız gerekenler haberimizde.


Dropbox hayata geçeli henüz dört yıl oldu. Milyonlarca kullanıcıya verilerini tek bir cihazda değil, bulut üzerinde depolama ve farklı platformlardan erişme olanağı tanıyan servis, dün itibarıyla 100 milyon kullanıcıya ulaşmış bulunuyor. Dünya üzerinde, "USB belleğini evde unutmaktan endişe eden" kişilerin sayısı hiç de az değil anlaşılan.

Dropbox kurucularından Drew Houston'ın yayınladığı blog yazısında, Dropbox kullanmak için herkesin kendine özel bir nedeni olduğuna dikkat çekiliyor. Bu sebeplerin en iyilerine ise 100 GB online depolama alanı hediye ediliyor.
 


Eğer siz de Dropbox hikayenizin iyi olduğunu düşünüyorsanız, bu sayfaya girerek kendi kısa Dropbox öykünüzü paylaşabilirsiniz. Oylama sistemiyle işleyen yarışmada en beğenilen ilk 10 kullanıcı, ömür boyu kullanabileceği tam 100 GB depolama alanı kazanacak. İlk 100'e girenler de "teselli ödülü" olarak 10 GB'lık depolama alanına sahip olacak.

Hikayenizi İngilizce yazmanız gerekiyor; eğer gerçekten iyi bir öykünüz olduğunu düşünüyorsanız, Google Çeviri'ye ve İngilizce bilgisi güçlü olan Facebook arkadaşlarınıza danışmaktan çekinmeyin.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER