Üye Kayıt Üye Giriş

Haftanın Blog Siteleri


Haftanın Blog Siteleri


Türkiye'nin takip edilmesi gereken blog sitelerini her hafta tanıtıyoruz. Blog yazarıysanız durmayın, sitenizi bize gönderin, sizin blogunuz da burada haftanın bloglarında yer alsın.


Türkiye'nin en iyi ve en takip edilesi blog sitelerini her hafta sizlere tanıtmaya başlıyoruz. Her yazıda beş blog sitesini takip etmenizi önereceğiz.

Eğer siz de bir blog sahibiyseniz ve blogunuzu burada görmek istiyorsanız, muratsaglam@shiftdelete.net adresine mail atarak blogunuzun adresini ve kendinizi anlatan 500 karakterlik bir yazıyı bize gönderebilirsiniz.

Not: Yoğun talep nedeniyle gönderdiğiniz blog sitelerinin yayımlanması bir süre gecikiyor. Gönderdiğiniz hiçbir blog sitesi bir kenara atılmıyor.

Bu dosya konusunda tanıtılan siteler tamamen sizlerin gönderdiği bloglardan oluşmakta, yazarın seçimlerini içermemektedir.

Çizerim
 


Ana konu olarak grafik tasarım üzerine, ayrıca içerisinde programcılığa yeni başlayanlar için ders notları, çeşitli eğitimler ve blog sahibi İlker Gökyokuş tarafından çekilen fotoğrafları içerisinde barındıran oldukça keyifli bir blog. Blogun en önemli özelliği ise içerisinde minimum düzeyde yazı barındırıyor olması. Yani görsellik ön planda tutulmuş.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER