Üye Kayıt Üye Giriş

Windows Server 2012'yi Destekleyecek!


Windows Server 2012'yi Destekleyecek!


Amazon'un bulut hizmeti, Microsoft Windows Server 2012'yi de destekleyecek. AWS'nin bu adımı, web sitesi sahiplerini yakından ilgilendiriyor. Örnek kurulum videosunu izleyin!


Büyümekte olan bir web siteniz varsa, ihtiyaç duyduğunuz servisleri bulut üzerinden almak, sizi birçok masraftan kurtaracak gibi görünüyor.

Donanım satın aldıktan bir süre sonra güncellemek için yeniden masrafa girmek yerine, ihtiyaç duyduğunuz donanım altyapısını kiralamak ve kullandığınız kadar ödemekten bahsediyoruz.

Bulut hakkında daha fazla bilgi almak için bu içeriklere göz atmanızda fayda var.

Buluta da el atmıştı!

Bir alışveriş sitesi olmaktan çok, sahip olduğu Kindle sayesinde donanım üreticisi kimliği ile karşımıza sık sık çıkan Amazon'un alengirli işlerine, AWS markasıyla bir de web servislerini çalıştırdığı bulut hizmetleri eklenmişti.

Sahip olduğu devasa veri merkezlerinin yanı sıra sunduğu fiyat avantajı ve kullanım kolaylığı, firmanın bu alanda kısa süre içinde geniş kitlelere ulaşmasını sağladı.

Örnek kurulum videosunu izleyin

AWS ekibi, yaptığı duyuruda desteklediği sunucular arasına Windows Server 2012'yi de eklediğini belirtti. Bu zamana kadar Windows platformuna sahip sunucular elde etmek isteyenlere Windows Server 2003 R2, 2008 ve 2008 R2 seçenekleri sunan firma, Windows Server 2012'yi de listeye eklemiş oldu.Bu güncelleme ile beraber sistem yöneticilerine çoklu sunucu yönetimi, iyileştirilmiş güç yönetimi, IIS 8.0 ve .Net FrameWork 4.5

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER