Üye Kayıt Üye Giriş

.TC Alan Adınız DorukNet’te


.TC Alan Adınız DorukNet’te


Bir sürelik aradan sonra ülkemizde tekrar kullanıma geçen .tc alan adı uzantısı için kayıtlar 5 Kasım tarihinde Marka Sahipleri için başladı.


DorukNet’te, marka sahipleri için .tc alan adı (domain) satışları başladı. İlk satın alma hakkı Marka Tescil belgesi olan kurum ve kişilere verildi. Belge sahibi kurum ve kişiler, 05 – 28 Kasım 2012 tarihleri arasında markaları için alan adlarını hemen kayıt edebilirken, internet ortamında markalarının farklı kişiler tarafından kayıt edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Marka sahipleri, markalarının .tc uzantılı alan adlarını 28 Kasım 2012 tarihine kadar tescil belgeleriyle birlikte kaydedebilecekler. 29 Kasım – 03 Aralık 2012 tarihleri arasında özel projeler için ayrılacak kayıt döneminin ardından 04 Aralık 2012 tarihi itibariyle genel olarak herkes için .tc uzantılı alan adı satışı başlayacaktır.

KAYIT DÖNEMİ

Marka Sahipleri (Tescil Belgesi gerekir.): 05 Kasım – 28 Kasım 2012

Özel Projeler: 29 Kasım 2012 – 03 Aralık 2012

Genel Kayıt: 04 Aralık 2012 itibariyle

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER