Üye Kayıt Üye Giriş

GMail, 10 GB'lık Transferleri Destekliyor


GMail, 10 GB'lık Transferleri Destekliyor


Dünyanın en çok kullanılan mail servislerinden olan GMail, tek seferde dosya aktarım limitini 10 GB seviyesine çıkarttığını açıkladı. Bakalım Google bu artışı nasıl sağladı?


En sık kullanılan mail hizmetlerinden olan GMail, kullanıcılarına verdiği geniş ücretsiz depolama alanı ve geniş dosya transfer seçenekleriyle başarılı bir deneyim sunuyordu.

Tek bir mail'e 10 GB seviyesinde bir dosya ekleyip, arkadaşlarınıza göndermeniz mümkün değildi fakat Google yaptığı yenilikle beraber Google Drive üzerinden 10 GB'lık dosyaları mail içerisinde göndermenizi sağlıyor.

Google'ın Gmal'de ücretsiz olarak 10 GB veri sunduğunu ve bu verinin tamamı kadar kapasitedeki dosyayı bir mail ile yollama imkanını bizlere artık sunmaya başladı.
 


Tabi ülkemizde 4 GB ve 50 GB'lık kotalar ya da sınırlamalarıı düşündüğümüzde hala bulut bilişime ne kadar uzak olduğumuzu gerçekçi bir şekilde hissediyoruz. Özellikle 4 GB'lık ADSL seçeneklerinden yararlanan kullanıcılar bir mail'i indirmek için kotasını aşmak zorunda kalabilir.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER