Üye Kayıt Üye Giriş

Yeni Firefox'un Betası Hazır


Yeni Firefox'un Betası Hazır


Geçtiğimiz hafta yayımlanan Firefox 17'nin ardından Mozilla ekibi yeni Firefox sürümü üzerindeki çalışmalarını hızlandırdı ve Firefox 18'in betası indirmeye hazır hale getirildi.

Mozilla'nın geçtiğimiz hafta Firefox 17'yi piyasaya sürmesiyle birlikte gözler bir sonraki sürüme şimdiden çevrilmiş durumda. Özellikle yeni bir sosyal API ile hazırlanan Firefox 17'den sonra yeni sürümün getireceği yenilikler merakla bekleniyor.
 


Mozilla'dan bugün yapılan açıklamayla Firefox 18'in beta sürümünün hazır hale getirildiği ve bu linkten indirilebileceği belirtildi.

Görünüşe göre Firefox 18'in ne gibi yenilikler sunacağı da ortaya çıkmış oldu. Şimdilik beta sürümünde olan bu yeni sürüm ile birlikte Mac OS X 10.7 ve üzeri için Retine Ekran desteği sunulması masaüstü sürümünün en büyük yeniliği oldu.

Betası yayımlanan tek sürüm masaüstü sürümü değil. Android için hazırlanan Firefox'un beta sürümü de Google Play Store üzerinden indirilebilir durumda.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER