Üye Kayıt Üye Giriş

Hashtag, Sonunda Çocuk İsmi Oldu


Hashtag, Sonunda Çocuk İsmi Oldu


Daha önce Facebook'un en çok kullanılan butonlarından olan Like adında çocuk gibi, bir aile yeni doğan çocuklarına hashtag ismini koydu.


Daily Mail gazetesinin haberine göre, Jameson ailesi yeni doğan çocuklarının adını Twitter'daki popüler konuları anahtar kelimelerle belirttiğimiz Hashtag olarak belirledi.

Dün gece yani 27 Kasım'da akşam saat 22.00 sularında dünyaya gözlerini açan Hashtag Jameson'ın fotoğrafını Facebook'ta paylaşan Anne, çocuğunun 3.6 kilo olarak dünyaya geldiğini ve onu çok sevdiğini takipçileriyle paylaştı.
 


Bu paylaşımdan sonra kısa bir süre içerisinde popüler olan Hashtag Jameson, buralara kadar adını getirdi. Geçtiğiz yıl çocuklarına Like ismi koyan aile gibi, Hashtag isminde de bir çocuk dünyaya geldi. Bakalım bundan sonraki ilginç isim ne olacak?

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER