Üye Kayıt Üye Giriş

Yandex'ten NASA Sergisi Panoramaları


Yandex'ten NASA Sergisi Panoramaları


Uzaya giden ilk insanı götüren roketler, o roketlerin hazırlanışları sırasından ve uzaydan pek çok görselin sergilendiği NASA sergisini gezemeyenler için Yandex'ten iyi haber var.


Uzaya ilk insanı gönderen roketlerin, uzay araçlarının, astronotların uzayda kullandığı özel aletler ve giyim malzemelerinin sergilendiği; bugüne kadar ki Avrupa`da gerçekleştirilen en kapsamlı uzay etkinliği olan NASA: A Human Adventure, sergisinde 2,500 m2 büyüklüğündeki bir salonda insanoğlunun uzaydaki 50 yıllık macerası gözler önüne seriliyor.

İnsanlık için en bilinmeyenlerden olan Uzay'ın keşfinin başladığı son çağdaki tüm gelişmeleri, görselleriyle takip edebileceğiniz bu sergiye gidemeyenler için Yandex'ten iyi bir haber var.
Sergiye özel bir çekim gerçekleştiren Yandex'in Panorama servisi ile tarihi serginin salonlarını sanal ortamda gezerek, Titan-1 roketinin fırlatma sistemini, Mercury programı çerçevesinde uzaya gönderilen bir uzay aracının otonom parçasını ve Apollo programı sayesinde astronotların Ay`ı gezdiği Moon Rover gibi sergilenen parçaların panoramik fotoğraflarını kendi gözlerinizle görebileceksiniz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER