Üye Kayıt Üye Giriş

Twitter'ın Filtreleri Ne Zaman Geliyor?


Twitter'ın Filtreleri Ne Zaman Geliyor?


Instagram ile Twitter'ın arasına giren kara kedi, çalışmalarını hızla sürdürüyor. Görünüşe göre Instagram'dan desteğini çeken Twitter, kendi fotoğraf filtrelerini yakında tanıtacak.


Instagram'ın Facebook tarafından satın alınmasının ardından, dünyanın en büyük iki sosyal ağının arasındaki soğuk savaş Instagram'a da yansımış ve Twitter ile olan ilişkisini kesmişti.

Zaten son günlerde Instagram fotoğraflarınızı Twitter'dan paylaştığınızda görebileceğiniz gibi fotoğraflar düzgün görüntülenemiyordu.

Bugün Twitter'ın başkanı Jack Dorsey'in kendi Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğraf, ki aşağıda kendisini görebiliyorsunuz, Twitter'ın üçüncü parti bir fotoğraf düzenleme programına ihtiyaç duymadan filtreleme yapabildiği iddialarının ortaya atılmasına neden oldu.

Fotoğraf tabii ki başka bir programla düzenlenerek Twitter'dan yayımlanmış olabilir ama zaten Twitter'ın kendi fotoğraf filtrelerini hazırladığı biliniyordu.

Son dedikodular ise Twitter'ın bu fotoğraf filtrelerini yılbaşından önce kullanıcılarla buluşturacağı yönünde. Bakalım Jack Dorsey bu iddialar hakkında bir açıklama yapacak mı? Bunu önümüzdeki günlerde göreceğimizden emin olabilirsiniz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER