Üye Kayıt Üye Giriş

SkyDrive, Xbox Live'a Geliyor


SkyDrive, Xbox Live'a Geliyor


Microsoft, Xbox'a SkyDrive başta olmak üzere 40'tan fazla uygulama getiriyor. Yeni bir video ile bu güzel haberi veren Microsoft, bakalım bizlere neler hazırlıyor?


Microsoft, çıkışının ardından yaklaşık 7 sene geçen Xbox'ı güncellemeye ve onu geliştirmeye devam ediyor. Sadece bir oyun konsolu olmayan Xbox 360, en son Internet Explorer 10 uygulamasıyla beraber Microsoft'un son stratejisini açık etmişti.

Firma yayınladığı bir videoyla kendi bulut platformu SkyDrive'ın Xbox'a geleceğini müjdeledi. Oturma odalarında televizyona bağlı olan Xbox ile SkyDrive üzerinden fotoğrafları, videoları ve dosyaları görüntüleyebilme imkanı sunacak olan firma böylece ekosistemini tamamlamış olacak.

Apple iCloud'taki gibi belki Xbox'taki oyun kayıt dosyalarını da tutabilecek olan SkyDrive, Xbox kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor.

Microsoft'un 2013 yılı içerisinde bölgeye göre değişmekle beraber yaklaşık 43 uygulamayı getireceği biliniyor. Artık oyun konsolu olmaktan iyice çıkan Xbox, böylece sık kullandığınız uygulamalara da ulaşmanızı sağlayan mini bir bilgisayar haline gelmiş olacak.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER