Üye Kayıt Üye Giriş

DoorBot Kapınızdakileri Cebinize Getiriyor


DoorBot Kapınızdakileri Cebinize Getiriyor


Gecenin bir vakti ya da hiç ummadığımız bir anda kapınızın çalması hepimizi tedirgin edebilir. Doorbot ile kapınıza gelenleri kafanıza takmayacaksınız.

Hepimiz evimizde güvenli, huzurlu bir şekilde oturmak isteriz ama beklenmedik misafirler bizi bu huzurlu ortamdan alıkoyabilir. Doorbot adı verilen bu ürün bu sorunu ortadan kaldırmak için tasarlanmış.
 

 


Doorbot adı verilen bu ürün dahili kamera ve mikrofon ile Wi-Fi bağlantısını kullanarak kapınızın önünde olan biteni cep telefonunuza getiriyor. Böylelikle gecenin bir vakti çalan kapıyı dert etmeyip yerinizden kalkmadan kimin geldiğini cep telefonunuzdan görebiliyorsunuz ya da siz evde yokken ziliniz çaldığında kimin geldiğini görebiliyor ve sesli iletişime geçebiliyorsunuz.

Misafiriniz kapınıza gelip zilinize bastığında çalışmaya başlayan ürün evinizdeki Wi-Fi bağlantısı üzerinen görüntü ve sesi iOS yada Android cihazınıza yolluyor. 4 Adet AA pil ile çalışan Doorbot bu piller ile bir yıla yakın kullanım süresi vaat ediyor.
 


2013 yılının Ocak ayında satışa sunulacak ürün 169 Dolardan alıcılarını bekliyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER