Üye Kayıt Üye Giriş

2012'ye Facebook Gözünden Bakın


2012'ye Facebook Gözünden Bakın


2012 yılının son günlerini yaşadığımız bu günlerde, Facebook profillere yerleştirdiği yeni buton ile geçtiğimiz yılda yaşadığınız en önemli 20 olayı bir araya getiriyor.


2012 yılının sonuna yaklaşmamızla birlikte gerek günlük hayatımızda gerek internet ortamında birçok kuruluş yıl sonuna özel yeni uygulamalara gidiyorlar.

Günümüzün en popüler sosyal ağı Facebook da, profilinizin en üstüne yerleştirdiği bağlantı da 2012 yılında yaşadığınız en önemli olayları görebilmenizi sağlayan sayfaya bağlantı eklemiş.
 


2012 yılındaki önemli gelişmeleriniz, öne çıkan gönderileriniz ve popüler haberlerinize dahil en önemli 20 anınıza bakabileceğiniz bu sayfada hayatınızdaki önemli gelişmeler, öne çıkardığınız gönderiler ve etiketlenmiş olduğunuz ve paylaştığınız popüler gönderiler yer alıyor. Ayrıca 2012 yılı içerisinde arkadaş olduğunuz kişileri ve beğendiğiniz sayfaları da bu sayfada görebilirsiniz.

Eğer sizde kendi en önemli anınıza bakmak istiyorsanız buradan bakabilirsiniz. Ayrıca eğer sadece kendinize değil arkadaşlarınıza bakmak isterseniz adresin sonundaki /yearinreview/kullanıcıadı kısmına arkadaşınızın kullanıcı adını yazmanız yeterli.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER