Üye Kayıt Üye Giriş

Yahoo Mail Tamamen Yenilendi


Yahoo Mail Tamamen Yenilendi


Bir dönemlerin en popüler arama motorlarından ve e-posta servis sağlayıcılarından biri olan Yahoo'nun eski günlerine dönme çabası tüm hızıyla sürüyor.


Yahoo denildiğinde akla hemen 90'ların sonu ve 2000'li yılların başları gelir. O dönemin Altavista ile birlikte en büyük arama motorlarından biri olan Yahoo, hizmete soktuğu e-posta servisiyle de internetin tozunu attırıyordu.
 


Ardından Google ve Gmail'in hayatımıza girmesi, Hotmail'in e-posta konusunda yaptığı atılımlar ve MSN ile birlikte Yahoo'nun pabucu dama atılmıştı. Firma şimdi eski günlerini mumla arıyor ama arayüzünü hem Windows 8, hem iOS hem de Android için yenileyerek "daha ölmedim" mesajı veriyor.

Yenilenen arayüz sayesinde kullanıcılarına daha akıcı bir hizmet sunmay hedefleyen Yahoo, üç platformda da çağdaş ve modern bir görünüme kavuşmuş diyebiliriz.

Her ne kadar Gmail gibi büyük e-posta servis sağlayıcılarının gölgesinde kalmış gibi dursa da hala Yahoo'nun da birçok kullanıcısı olduğunu göz ardı etmemek gerek.

Kullanıcıların yeni arayüzü deneyimleyerek hakkında düşündüklerini kısa süre içerisinde paylaşacağı da bir gerçek. Eğer bir Yahoo Mail kullanıcısıysanız, yorum olarak yeni arayüz hakkında ne düşündüğünüzü bizlerle paylaşabilirsiniz.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER