Üye Kayıt Üye Giriş

Dropbox, Audiogalaxy'yi Satın Aldı!


Dropbox, Audiogalaxy'yi Satın Aldı!


Bulut bilişimin son kullanıcı tarafında belki de en çok kullanılan yazılımlarından olan Dropbox, büyümesini yatırımlarla süslemeye devam ediyor.


Bulut bilişimi son kullanıcıya taşıyan ve bulut depolama dendiğinde akıllara ilk gelen firmalardan olan Dropbox, yükselişini yeni bir satın almayla pekiştiriyor.

Dropbox Nedir? Nasıl Kullanılır?

Audiogalaxy adlı çevrimiçi müzik firmasını satın alan Dropbox, bu hamlesiyle belki ileride Spotify ve Radio gibi uygulamalarla rekabete girecek.
 


Dropbox'ın Mac OS, Linux ve Windows haricinde iOS, Android ve BlackBerry tabanlı mobil uygulamaları bulunuyor. Kullanıcılar bu yazılımlarla upload ettikleri müzikleri buluttan çekerek dinleyebiliyorlar. Fakat Dropbox, Audiogalaxy firmasının çevrimiçi müzik veritabanını sistemine eklerse, kullanıcılarına ellerinde bulunmayan müziklere erişmek gibi bir kolaylık da sağlayabilir.

Hızla büyümeye devam eden Dropbox'ın bakalım bu hamlesi bizlere neler getirecek? Dropbox henüz gelecek planlarıyla ilgili bir açıklama yapmadı.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER