Üye Kayıt Üye Giriş

Haftanın Girişimi: Hemenkiralik.com


Haftanın Girişimi: Hemenkiralik.com


Yeni nesil kiralama ve konaklama modeli olan hemenkiralik.com, kiracı ve mülk sahiplerini online platformda bir araya getiriyor. Yeni girişim sayesinde güvenli bir şekilde kiralama yapılabiliyor.

Türkiye’nin kısa süreli kiralık konaklama alanları sunan ilk ve tek online platformu hemenkiralik.com'da her bütçeye uygun kiralık konut bulunabiliyor. Yeni nesil kiralama ve konaklama modeli olan site, kiracı ve mülk sahiplerini online platformda bir araya getiriyor.
 Klasik konaklamaya alternatif konaklama hizmeti sunan kısa dönem kiralamadan dönemsel kiralamaya kadar her bütçeye uygun seçenekleri bünyesinde barındıran hemenkiralik.com mülk sahiplerinin yatırımlarımlarından sürekli kazanç elde etmesini sağlıyor.

8 bin konaklama mekanı var

Yurt içi ve yurt dışından 8 bine yakın konaklama mekanını portföyünde bulunduran; yurt içinde 48 şehir ile yurt dışında 42 ülkede 208 şehire yayılan bir yelpazeye sahip hemenkiralik.com, Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Arapça ve Rusça olarak da hizmet veriyor.

Gezginler, yoğun iş seyahatlerinde ev konforu arayanlar için ise bir çok seçeneğin yer aldığı hemenkiralik.com'da misafir gitmek istediği il ve ilçeyi seçerek en uygun ilanlar arasından bir seçim yapabiliyor. Ayrıca kredi kartını kullanarak taksitliseçeneklerden de faydalanabiliyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER