Üye Kayıt Üye Giriş

Hollywood Korsanı Destekliyor


Hollywood Korsanı Destekliyor


Yıllardır tartışmalara konu olan filmlerin korsan olarak internette yayınlanmasının arkasında ilginç isimler olduğu ortaya çıktı. İddialar doğruysa korsanın kaynağı Hollywood.

Kültür ve sanat ürünlerinin haksız kazanç sağlayacak şekilde, izinsiz olarak yayımlanmasına karşı uzun yıllardır büyük bir savaş veren sektör ilginç suçlamalara maruz kaldı. TorrentFreak adlı web sitesinin açıklamasına göre Hollywood'un önde gelen sinema stüdyolarından pek çok isim BitTorrent adlı paylaşım programını kullanarak korsana destek oluyor. Daha öncede şüphelerini dile getirmiş olan torrent savunucuları artık bir kanıtları olduğunu da ekliyor.
 


Hollywood çalışanlarına gelen suçlamalar çok ciddi!

TorrentFreak ve IP kontrolcüsü Scaneye'ın gerçekleştirdiği ortak çalışmanın sonucunca elde edilen bilgiler oldukça ilgi çekici. Bu iki ismin dediğine göre Amerika Birleşik Devleti'nin RTÜK'ü olarak bilinen Motion Picture Association of America (MPAA)'dan tutun da, Paramount Pictures, Warner Bros., 20th Century Fox, ve Walt Disney gibi pek çok isim için çalışanlar BitTorrent kullanıyor.

MPAA gibi büyük bir kurumun üyelerinin dahi korsan paylaşım yaptığını söyleyen Scaneye ve TorrentFreak, bunu gerçekleştirenlerin IP adreslerini de açıklayabileceklerini belirtiyor. Gözlerse söz konusu isimlerden gelecek açıklamaya çevirildi.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER