Üye Kayıt Üye Giriş

Project X Korsan Kurbanı Oldu


Project X Korsan Kurbanı Oldu


TorrentFreaks adlı internet sitesinin açıkladığı rakamlara göre 2012 yılında en çok indirilen dizi Game of Thrones olurken, Torrent'e yenik düşen film ise Project X olmuş.


2012 yılı birçok güzel film ve dizinin bizlerle buluştuğu bir yıl olurken, korsan kullanımın da hızla arttığına şahit olduğumuz bir yıl olarak hafızalara kazındı.
 


Dünyanın en çok kullanılan Torrent sitelerinden biri olan TorrentFreaks ise işi daha da ileri götürerek 2012 yılında en çok indirilen dizi ve filmleri açıkladı.

TorrentFreaks'e göre en çok indirilen dizi Game of Thrones olmuş. Dizinin bir bölümü yalnız başına 4.5 milyon kez indirilerek tarihe geçti. Game of Thrones'u 2.75 milyon bölüm başı indirme rakamıyla Dexter dizisi takip ediyor.

Konu filmlere gelince korsana en çok yenik düşen ismin Project X adlı yapım olduğunu görüyoruz. Project X'i ise 8.5 milyon indirme ile Mission Impossible: Ghost Protocol takip ediyor.

Bu ikilinin ardından ise sırasıyla The Dark Knight Rises, The Avengers, Sherlock Holmes: A Game of Shadows, 21 Jump Street, The Girl With The Dragon Tattoo, The Dictator, Ice Age: Continental Drift, The Twilight Saga Breaking Dawn Part 1 filmleri geliyor.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER