Üye Kayıt Üye Giriş

YouTube Yasağında Pakistan Cephesi


YouTube Yasağında Pakistan Cephesi


Dünyanın bazı ülkelerinde zaman zaman yasaklanan YouTube'un Pakistan'daki maceraları devam ediyor. Pakistan'da halen sansürlenen YouTube ile ilgili farklı haberler de geliyor.


Ülkemizde de benzeri bir yasaklamayla karşılaştığımız ve uzun süre boyunca erişemediğimiz video paylaşım platformu YouTube'un başı sansürden eksik kalmıyor. Geçtiğimiz aylarda Hz. Muhammed'e hakaret ettiği söylenen bir videonun varlığı sonrasında pek çok ülkede kriz yaşanmış, Pakistan'ın da dahil olduğu bir grup ülke ise YouTube'a erişimi engellemişti.
 The New York Times'ın haberine göre Pakistan hükümeti bu konuda enteresan bir harekette bulunmuş. Gazeteye göre geçtiğimiz gün Pakistan genelinde erişim engelli siteye girişler açılmış ancak sadece üç dakika sonra sansür tekrardan devreye girmiş. Yapılan açıklamada bu durumun yetkililerin bu üç dakikalık sürede benzeri zararlı içeriklere tekrar rastlaması olduğu eklenmiş.

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER