Üye Kayıt Üye Giriş

YouTube AirPlay, Diğer Markalara Geliyor


YouTube AirPlay, Diğer Markalara Geliyor


LG tarafından üretilecek Google TV'lerle beraber, Google'ın yeni eklemelerle YouTube AirPlay özelliğini, diğer akıllı televizyon platformlarına da getirmesi bekleniyor.


Google'ın elinde bulunan pek çok internet hizmeti ve YouTube, firmanın en büyük kozu. Video izleme dediğimizde akılllara gelen ilk platform olan YouTube, CES 2013'te daha da gelişecek.

CES 2013'te LG ile beraber geliştirilen yeni Google TV'leri duyuracak olan firma, diğer akıllı televizyon platformlarına da YouTube Air Play desteği getirecek.

Kasım ayında Google'ın kendi televizyonları için duyurduğu AirPlay özelliğini, Bang & Olufsen, LG, Panasonic ve Sony gibi devlerin akıllı televizyonları başta olmak üzere, pek çok platforma getirmesi bekleniyor.

YouTube AirPlay nedir?
 


Herhangi bir tablet ya da akıllı telefondan izlediğiniz videoyu, ağınızdaki bir televizyonda izlemeye devam etmenizi sağlayan AirPlay özelliği, cihazlar arasındaki senkronizasyonu geliştiriyor.

Örneğin uzun bir yolculuk yaptınız ve telefonunuzda bir film izliyorsunuz. Evinize geldiğinizde bu filmi izlemeye nasıl devam edeceksiniz? AirPlay özelliği sayesinde, telefonun bir köşesindeki butona basarak, videoyu televizyonunuzla paylaşarak izlemeye devam edeceğiz.

Diğer dev üreticiler de destekleyecek!

Philips, Samsung, Sharp, Toshiba, Vizio, Western Digital gibi sektörün kuvvetli isimleri, YouTube AirPlay'e destek vereceklerini açıkladılar. 2013 yılı içerisinde destekleyen ürünlerini ya da yazılım güncellemelerini duyuracak olan firmalar, YouTube AirPlay nimetlerinden yararlanabilecekler.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti


 
Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER