Üye Kayıt Üye Giriş

Sosyal Ağlarda Takipçi Artırma Yöntemleri-4


Sosyal Ağlarda Takipçi Artırma Yöntemleri-4


Bu yazımızda sosyal medyada takipçi artırma yöntemleri konusunda hazırladığımız dördüncü yazılımızla karşınızdayız. Bakalım bu yöntemler takipçi sayınızı artıracak mı?


Serimizin 4.bölümünde de özgün içerik örneklerine devam edeceğiz;

İlgi çeken paylaşımlarınızı tekrar paylaşın. Duyurularınızı ya da üzerinden zaman geçmiş ve beğenilmiş gönderilerinizi tekrar tekrar paylaşabilirsiniz.
 


Dokümanlar ve infografikler paylaşın. Size ya da kurumunuza ait olmak zorunda değil. Özellikle infografikler son zamanlarda daha çok ilgi görmeye başladı. En azından Pinterest’te her gün bir infografik paylaşmaya çalışın. Visually sizin için iyi bir kaynak olabilir.

Videolar paylaşın. Hep yazı, hep yazı olmaz. Uzunluğu iki dakikayı geçmeyen videolar her zaman daha çok ilgi çekerler. Ürünleriniz için hazırladığınız kısa tanıtım videolarını ve internette bulduğunuz ilginizi çeken videoları paylaşın.

Sevdiğiniz şarkıları paylaşın. Fizy, Grooveshark gibi müzik paylaşım siteleri üzerinde barınan şarkıların linklerini paylaşabilirsiniz. İlla kurumunuzun intro müziği vs. olmak zorunda değil. Biraz rahat olun, Sosyal Medya’da kurumlar insanlara yakın oldukları kadar takip edilirler.

Yeni kullanıcılara yardım edin. Sosyal Medya ile yeni tanışan kullanıcıların sorunlarını çözmelerinde yardımcı olun. Hem kişisel hem kurumsal hesaplarda bu tavrınız takipçi sadakatini arttıracaktır.

Profiller hakkında yorum yapın. Sosyal Medya’da gördüğünüz herhangi bir kullanıcının profil fotoğrafına, kapak fotoğrafına ya da arkaplan resmine yorumlar yapın. Bu onları yakından incelediğiniz anlamına gelecektir. Takipçiler ilgilenilmeyi severler.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER