Üye Kayıt Üye Giriş

Yandex Browser 1.5 Çıktı. İndirin


Yandex Browser 1.5 Çıktı. İndirin


Yandex’in Chromium tabanlı olarak geliştirdiği tarayıcı Yandex Browser için 1.5 sürümü yayınlandı. İşte, Yandex Browser 1.5 ile gelen güncellemeler ve yeni özellikler.


Yandex'in internet kullanıcıları için geliştirdiği açık kaynak kodlu internet tarayıcısı Yandex Browser, güncellemeler ve 3 farklı yenilik ile 1.5 numaralı sürüme kavuştu.

Tablo'ya alabildiğince site ekleyin!


Yandex Browser 1.5 ile gelen 3 yeni özelliklerden ilki Tablo'ya daha fazla site ekleme özelliği oldu. Bu sayede adres çubuğuna tıklandığında açılan Tablo, artık istenildiği kadar yer imi kaydedebiliyor.
 


Gideceğiniz siteyi unuttunuz mu?

Yandex Browser 1.5 ile gelen ikinci yeni özellik ise, adres çubuğuna yazılan kelimeye göre ipucu çıkarması oldu. Bir siteye ulaşacaksınız ancak sitenin adresini kısmen hatırlıyorsunuz, yazmaya başladığınızda Yandex Browser kendisi hemen örnek ve benzer siteler çıkarıyor. Bu sayede unuttuğunuz ancak gitmek istediğiniz sitelerin, gelen bu özellikle rahatça bulunabilmesi sağlanıyor. Girilen kelimedeki karakterler Türkçe dahi olsa aranan site kolaylıkla bulunabiliyor.
 


Alışverişler daha kolay!

1.5 sürümü ile Yandex Browser'a gelen son özellik ise Hızlı bağlantılar oldu. Oldukça ilginç ve bir o kadarda kullanışlı bir özellik olan Hızlı Bağlantılar özelliği, genel olarak alışveriş sitelerinde kullanıma açılıyor. Bir alışveriş sitesinde alışveriş yaparken kullanacağımız, ödeme , teslimat, sepet gibi sayfaların direk olarak adres çubuğunun sağ kısmında Hızlı Bağlantılar olarak karşımıza çıkacak olması, yapılacak işlemleri kolaylaştıracak bir özellik.
 


Yeni özellikler ve iyileştirmeler ile birlikte gelen Yandex Browser 1.5,Chromium 22 sürümüne geçmiş oldu. Yeni tarayıcıyı bu adresten hem MAC hem de Windows platformu için indirip yükleyebilirsiniz.

 

AÖF Kredili Sistem - AÖF Kredili Sistem Görüntülü Eğitim Seti- AÖF Matematik-1 Eğitim Seti - AÖF Genel Muhasebe-1 Eğitim Seti - AÖF İşletme Eğitim Seti - AÖF Hukukun Temel Kavramları Eğitim Seti - AÖF İktisat-1 Eğitim Seti

Bilgisayar Dershanesi Ders Sahibi;
Bilgisayar Dershanesi

Yorumlar

Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

ETİKETLER